Lublin, ul. Turystyczna 36

Przedmiotem oferty jest sprzedaż dwóch biurowców oraz oddzielnego budynku portierni, zlokalizowanych na początku ulicy Turystycznej w Lublinie.

Nieruchomość położona jest we wschodniej części Lublina, przy drodze wyjazdowej w kierunku Łęcznej i Włodawy (droga krajowa nr. 82). W odległości 4 km od węzła obwodnicy Lublina i 3 km od ścisłego centrum miasta.

Budynek biurowy

Całkowita powierzchnia: 1038,52 m2
Nieruchomość wybudowana w 1968 roku, składa się z dwóch kondygnacji i podpiwniczenia. Wyposażona jest w sieć elektryczną, wodociągową, kanalizację sanitarną, deszczową i telefoniczną. Powierzchnia użytkowa wynosi 1032,52m2. Budynek poddano całkowitej modernizacji w 1997r. Jest w dobrym stanie technicznym oraz wysokim standardzie wykończenia.

Budynek warsztatowo-biurowy

Całkowita powierzchnia: 898,87 m2
Nieruchomość składa się z dwóch kondygnacji oraz częściowego podpiwniczenia. Powierzchnia użytkowa części biurowej wynosi 524,57 m2, natomiast powierzchnia części warsztatowej 374,30 m2.
Budynek wyposażony jest w instalację elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną, centralne ogrzewanie, telefon oraz alarm. Jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Nieruchomość wybudowana w 1995 roku. Część biurowa o wysokim standardzie, oddana do użytku w roku 2006r.

Budynek portierni

Całkowita powierzchnia: 18 m2
Jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony, wykonany w technologii tradycyjnej; stropodach kryty papą, rynny i obróbki blacharskie z blachy ocynkowanej; stolarka okienna PVC, stolarka drzwiowa drewniana.

Dlaczego wybrać nas