Osiedle Lotników

ol_logo_wybrane.pngOSIEDLE LOTNIKÓW ETAP I oraz II to inwestycja mieszkaniowa, która powstała przy ulicy Urbanowicza w Lublinie, w dzielnicy Felin.

W ramach obu etapów  powstało trzy budynki mieszkalne z łącznie 134 mieszkaniami.

Kameralność osiedla zachowana jest dzięki niskiej zabudowie trzypiętrowych budynków,  zaś podwyższony standard części wspólnych, a także estetyka ich wykonania to cechy wyróżniające inwestycję.

Przedsięwzięcie zrealizowane zostało w dwóch etapach.

W I etapie powstał budynek o numerze 8, w którym znajdują się 62 mieszkania -  jedno, dwu i trzypokojowe o powierzchni od 28 do 68 mkw. Do wybranych mieszkań położonych na parterze przynależy na wyłaczność przestrzeń zielona - indywidualne ogródki. Pozostałe mieszkania mają do dyspozycji przestronne balkony. Przy budynku został zaprojektowany parking zewnętrzny z miejscami postojowymi dedykowanymi dla mieszkańców tego budynku.

W ramach II etapu powstały budynki oznaczone numerami 4 oraz 6, w każdym z nich znajduje się 36 mieszkań - jedno, dwu i trzypokojowych o powierzchni od 37 do 59 mkw. Na terenie zewnętrznym przy mieszkaniach parterowych dostępne są ogródki o powierzchni od 46 do 100 mkw. Duże  balkony to przestrzeń na wyłączność do mieszkań położonych na wyższych piętrach.

Każdy budynek wyposażony będzie w cichobieżne windy elektryczne, zjeżdżające do poziomu -1,  na którym znajdzie się garaż podziemny ze strefą miejsc postojowych oraz przestrzeń z urządzonymi  komórkami lokatorskimi, w liczbie odpowiadającej lokalom.

 

 .

Dlaczego wybrać nas